Naši další kandidáti 

11

Petr Novotný

starosta Letovic

Letovice

TOP09

12

Jan Hollan

fyzik a klimatický vědec

Brno

LES

13

Ladislav Kotík

starosta MČ Brno-Černovice, překladatel

Brno

TOP09

14

Jiří Schneider

děkan Fakulty regionálního rozvoje a mezinárodních studií MENDELU, akademický pracovník

Újezd u Tišnova

Zelení

15

Lubomír Šmíd

starosta Kobylnic

Kobylnice

TOP09

16

Jasna Flamiková

zastupitelka MČ Brno-střed, ekoložka, koučka

Brno

Zelení

17

Zdenka Křenová

Lékařka na dětské onkologii

Brno

TOP09

18

Milada Blatná

starostka MČ Brno-Komín

Brno

Zelení

19

Tomáš I. Fénix

biozemědělec

Pravice

TOP09

20

Lukáš Karnet

radní, předseda Rady osob se zdravotním postižením Jihomoravského kraje

Brno

Idealisté

21

Pavel Frolich

starosta Nosislavi

Nosislav

TOP09

22

Vojtěch Vašák

student, předseda Idealistů

Brno

Idealisté

23

Karel Klein

starosta Vojkovic

Vojkovice

TOP09

24

Jaroslav Oldřich

Geograf, radní města Boskovic

Boskovice

MZH

25

Marek Košut

starosta Moravské Nové Vsi

Moravská Nová Ves

TOP09

26

Jan Symon

starosta Ostopovic

Ostopovice

Zelení

27

Jitka Hrabovská

advokátka

Brno

TOP09

28

Helena Vařejková

architektka, zastupitelka MČ Brno-Královo Pole

Brno

Zelení

29

Richard Macků

referent oddělení zahraničního obchodu

Strážnice

TOP09

30

František Grézl

zastupitel Malhostovic, odborný asistent VUT

Malhostovice

Zelení

31

Zdeňka Dubová

ředitelka neziskové organizace

Brno

TOP09

32

Petr Novotný

docent, vedoucí Ústavu pedagogických věd MU

Vyškov

Zelení

33

Barbora Antonová

učitelka, překladatelka

Brno

TOP09

34

Petr Machálek

Místostarosta MČ Brno-Žabovřesky, externí VŠ učitel, bývalý ředitel Hnutí DUHA

Brno

Zelení

35

Jindřich Cinka

právník, majitel čajovny a kavárny

Brno

TOP09

36

Jana Šťastná

Marketingová specialistka, zastupitelka MČ Brno-Židenice

Brno

Zelení

37

Luboš Velecký

OSVČ

Valtice

TOP09

38

Bořivoj Švásta

místostarosta Hustopečí

Hustopeče

Zelení

39

Petra Matoušková

zastupitelka MČ Brno – Královo Pole, vysokoškolský pedagog

Brno

TOP09

40

Monika Šimková

zastupitelka MČ Brno-Bystrc, projektová manažerka

Brno

Zelení

41

Jaroslav Řezník

IT manager open source

Brno

TOP09

42

Pavel Doleček

radní Modřic

Modřice

Zelení

43

Pavel Vlach

ředitel střední školy v Boskovicích

Boskovice

TOP09

44

Lada Bastlová

sociální pracovník, zastupitelka obce Račice-Pístovice

Račice-Pístovice

MZH

45

Ondřej Tichý

projektový manažer

Brno

TOP09

46

Filip Šálek

zastupitel Břeclavi, lesní inženýr, environmentalista

Břeclav

Zelení

47

Tomáš Hlavenka

konzultant oběhových hospodářství

Mikulov

TOP09

48

Andrea Suzovičová

koordinátorka kvality studijních programů Masarykovy univerzity

Brno

Idealisté

49

Tomáš Šenkyřík

místostarosta Židlochovic

Židlochovice

TOP09

50

Alvin Korčák

Marketingový ředitel, zastupitel Vranovic, minimalistický bloger

Vranovice

Zelení

51

Jana Macháčková

OSVČ

Brno

TOP

52

Markéta Kulhánková

docentka filologie na MU

Brno

Zelení

53

Miroslav Volařík

ředitel vinařství

Mikulov

TOP

54

Jan Křehlík

zastupitel Tišnova, technik kabelové televize

Tišnov

Zelení

55

Hynek Cígler

psychometrik, výzkumník, VŠ pedagog

Brno

TOP09

56

Vladan Ševčík

výcvikový inženýr

Olšany

MZH

57

Marie Putnerová

hudebnice

Trboušany

TOP09

58

Michal Staněk

obchodní ředitel

Boskovice

Zelení

59

Petr Francán

děkan JAMU

Židlochovice

TOP09

60

Tomáš Havlíček

autorizovaný inženýr vodohospodářských staveb

Brno

LES

61

Vlastimil Válek

lékař, radiolog, poslanec Parlamentu ČR

Brno

TOP09

62

Jan Všetička

zastupitel Žabčic, lékař

Žabčice

Zelení

63

Kristýna Ryšavá

advokátka

Brno

TOP09

64

Dalibor Levíček

středoškolský učitel, zastupitel MČ Brno-Líšeň

Brno

Zelení

65

Ondřej Zeman

student, živnostník, předseda neziskové organizace

Brno

TOP09

66

Jakub Houška

vědecko-výzkumný pracovník, krajinný ekolog (náhradník)

Brno

Zelení